Тоню, як змінилося твоє життя після народження другої дитини?
Коли у мене з'явилася маленька Ніна, змінилося все повністю. Материнський "день сурка" розбавляє моя робота. Через годування, часу на себе залишається мало, ледве все встигаю! Коли у тебе немовля, про сон можна забути, не уявляю, як може бути по-іншому. Арсен допомагає у всьому, а особливо у побуті.
Як повернулась у форму після пологів?
У спортзал почала ходити тільки, коли Ніні виповнився четвертий місяць. Дієта неможлива через годування. Під час вагітності я набрала двадцять кілограмів і потихеньку худну, спеціально нічого не роблячи.
![Тоня Матвієнко під час другої вагітності](https://i.lb.ua/splash/009/38/58ef0fe0afe8e.jpeg)
Наскільки для тебе важливо стежити за зовнішністю?
Мені важлива моя зовнішність, тому всі процедури я переважно роблю вдома. Дівчата приїзджають, враховуючи моє положення і фарбують волосся, доглядають за руками та ногами. Крім цього, навідуюся до косметолога.
Як відреагувала на народження сестрички твоя старша донька?
Уляна дуже щаслива, що у неї тепер є сестричка! Під час вагітності хвилювалася через моє самопочуття, була дуже уважною до мене.
Є різниця, коли ти мама в 20 років (навіть раніше) і зараз?
Чесно, я не пам'ятаю вже, як тоді все було. Мені здається, що немає. Немає віку в материнстві! Мама - в будь-якому віці проявляє любов, піклування за своїм чадом. Можливо, зараз страшніше, бо багато знаю.
![Тоня з дочкою Ніною](https://i.lb.ua/splash/069/35/58ef101c87500.jpeg)
Такі речі не забуваються. Відчуттів ніяких не було, тільки підозра. Пішла на УЗД без Арсена для підтвердження. Приїхала додому і сказала! Він обійняв мене, довго не відпускав, взяв за животик і сказав "привіт".
Арсен колись говорив, що він освідчувався тобі, а ти відмовляла, чому?
Це був жарт, Арсен мені ніколи ще не освідчувався. Це був перший і останній раз. Для мене це було неочікувано, справжній сюрприз! Я таку емоцію відчула: позитивну, як шок, що про весілля надовго забула. Ідеальне весілля для мене – тільки для своїх друзів, людей, які щиро порадіють за нас. Важкість мати чоловіка з шоу-бізнесу полягає в тому, що він часто відсутній вдома. А мати наполеглевих фанаток - це частина успіху, я ці речі розумію.
![Тоня Матвієнко и Арсен Мірзоян зараз готуються до гучного весілля](https://i.lb.ua/splash/004/34/58ef105a51eef.jpeg)
Для мене це не невдача. Потрапити у відбіркові - я вважаю, що це достойно і перспективно. Те, що ні я, ні Арсен не поїхали представляти країну, мене зовсім не засмутило. Є над чим працювати, рухатися далі. Мої невдачі - це моя лінь, пов'язана з навчанням, розвитком своєї особистості. А мої найбільші досягнення - це мої діти.
Над чим працюєш зараз?
Нещодавно вийшов мій етно-електронний проект ANTONINA project. В музичних треках я використала вокал моєї бабусі Антоніни. Її голос був акапельно записаний ще у 70-х роках, а я тільки зараз змогла заспівати разом з нею.
На рахунку нашої команди – всеукраїнський тур "Тобі".
![ANTONINA project](https://i.lb.ua/splash/062/29/58ef1094c85fa.jpeg)
Про свої мрії не розповідаю, не можна! Мій секрет успіху - йти до своєї мрії впевнено! Бути поруч з тими людьми, які в тебе вірять, бути позитивною і з великим серцем! Моя порада молоді: розвиватися і ризикувати. Проявляйте наглість і ні про що не шкодуйте. Зараз саме час будувати фундамент, для щасливого майбутнього!